Botoxové injekce už od 7 let. To je nic oproti tomu, čeho všeho jsou rodiče schopni kvůli dětským soutěžím krásy!


Víte, co se děje během příprav na dětské soutěže krásy? Ukážeme vám, čeho jsou rodiče těchto dětí schopni. Budete v šoku!

Stojí to však za to, aby děti ztratily dětství a nabouralo to i jejich psychiku?

Ještě před 10 – 15 lety se na dětských soutěžích krásy představovali šikovné a vynalézavé dívky, které zaujaly svými dovednostmi a talentem. Maximální zásah do jejich vzezření byly natočeny vlásky.

Pod vlivem sociálních sítí či kosmetického průmyslu dnes už dělají rodiče vše proto, aby dívky vypadaly starší a ženštější než na co mají teprve věk.

Oblékají své dcery do odhalených kostýmků, používají spoustu kosmetiky, vlásenky, samoopalovací krémy, dokonce klidně pošlou malé dívky do solária.

Dávají bělit už slabé dětské zoubky a namísto vypadnutých hned dávají umělé náhrady. Omezují děti ve stravování a dohlížejí na jejich přísnou dietu, aby neztloustly.

Úplně nejhorší je, že dívky jsou nuceny pózovat jako dospělé ženy. Žádné hloupé a bezstarostné výrazy obličeje. Jen ženskost a vypadat sexy jako dospělé ženy.

Učí je usmívat se s  zcela nepřirozeným a mrtvým úsměvem. Často není ani jasné, kdo je před vámi – dívka či umělá panenka?

Jak lze vychovávat dívka normální, pokud již nevyrůstá tak, jak by to mělo být?

V USA nedávno došlo k velkému skandálu. Matka píchala své 7-leté dceři botox! Žena pracuje jako kosmetička a tvrdí že na tom není vůbec nic špatného. Ačkoliv se to doporučuje ženám starším 40.

Ale naco? Vždyť děti mají dokonalou pleť a vyjadřovat emoce prostřednictvím obličeje je v jejich věku úplně normální.

 

Další zajímavosti o soutěžích najdete na další straněPOKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ


1
2
3
4