Astrologové přinesly znamení na rok 2019 a co nás čeká. Ryby čekají velké úspěchy a panny se konečně dočkají…


Také vás zajímá co zbytek roku 2018 přinese do našich životů? Koho ještě čeká úspěch a koho pád?

Beran

Zybtek roku 2018 přinese beranům štěstí v podobě nového zdárného úsilí.

Není důležité, do jakého snažení se pustíte, zda jdete stavět dům, měníte práci, vydáváte se nebo plánujete kompletní změnu svého vnitřního já.

Vaše cesta nebude přehrazování problémy a vy se tak již nyní můžete připravovat na to, že pozitivní myšlení vám vaši radost ještě zdvojnásobí.

Býk

Následující konec roku bude pro býky spojen zejména s rodinným štěstím. Vroucně vztahy s vašimi blízkými vám zaručí, že i staré hříchy se prominou a vy začnete opět znovu.

Budete trávit se svou rodinou a blízkými množství času a to je dobře. Vaše duše pookřeje a vy se budete cítit příjemně naplněni a šťastní.

Blíženci

Pro Blížence bude zbytek roku 2018 časem proměn a nebude až takovým šťastným. Alespoň ne v pravém slova smyslu.

Blíženci budou hodně uvažovat nad hodnotami, nad svým životem, budou hodně rekapitulovat a přemýšlet o možných změnách. Zakusí zhrýzané svědomí i pochybnosti. Pomoci mohou různé kurzy, sebevzdělávání či v horších případech i psycholog.

Rak

Pro raky budou tyto měsíce trochu náročnější a bude vyžadovat hodně sebezapření. Zástupci tohoto znamení se hned na začátku roku setkají s obtížemi při přijetí nových věcí a změn v jejich životě.

Třeba vědět, že změny to budou poměrně radikální. Pro jiné znamení by to nebyl problém, ale pro raků, kteří jsou sami o sobě samotářští a uzavření, to bude tak trochu zkouška ohněm.

 

Další znamení zvěrokruhu najdete na další straněPOKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ


1
2
3
4