Ačkoli mnozí z nás si myslí, že jsou oteklé kotníky jen nepěkný rys těla, ve skutečnosti mohou být také příznakem vážných zdravotních stavů …


Dnes jsme pro Vás proto shromáždili několik tipů, jak řešit nateklé kotníky způsobené různými důvody. Zkontrolujte jejich pečlivě a nezapomeňte, že každý případ vyžaduje specifický přístup, takže pokud máte nějaké obavy ohledně Vašich nateklých kotníků, kontaktujte odborníka.

1. Cvičte více na nohy

Příčina: Obezita

Bohužel Vaše tělo může snadno hromadit přebytečný tuk v této oblasti. Pokud máte pár kilogramů navíc, Vaše kotníky mohou být pouze důsledkem nezdravé stravy a sedavého životního stylu.

Vzhledem k tomu, že nateklé kotníky mohou být způsobeny mnohem závažnějšími důvody, ztráta tvrdohlavého tuku v nohách je pravděpodobně nejpozitivnější scénář s lehce dosažitelným výsledkem.

Co dělat: Přijměte nový plán cvičení a snažte se z něj udělat zvyk. Přestože neexistuje rutinní cvičení, které Vám pomůže zbavit se tuku přesně v oblasti kotníků, je zde množství účinných cviků na nohy a lýtka, které můžete vyzkoušet.

 

Další tipy najdete na další straněPOKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ


1
2
3
4
5
6
7