7 poloh, které muži naprosto zbožňují. Až je vyzkoušíte, už nikdy nebude chtít nic jiného!


Muži jsou často rádi dominantní, ale nevadí jim, když občas převezme tuto iniciativu žena. Prozradíme vám se*uální polohy, které mají muži v oblibě. Nechte se inspirovat v článku a udělejte své polovičce radost.

misionář

Dominantní poloha, díky tomu také velmi oblíbená, poloha rozhodně neztrácí na intimitě. Pokud si ho chcete polechtat, přiložte ruce na jeho boky a můžete si určit sílu a hloubku průniku.

na koníčka

Při této poloze se vyhoupne do křesla režiséra a to je přesně to co mají muži rádi. Vezměte tedy situaci pod kontrolu a nechte jeho ruce, aby se vám přizpůsobyly. Jako bonus pro partnera jsou vaše křivky, přímo před jeho zrakem.

na kolenou

Posaďte si partnera na židli a vyskočte na něj. Při této poloze oproti poloze na koníčka zůstanete opravdu blízko a můžete přidat intimní doteky a pohledy. Partnerovi nezaneprázdníte ruky, tedy vás muže škárlit po těle.

Ze zadu na čtyřech

Tato poloha je oblíbená, kvůli své živočišnosti a navíc je pro muže nejvíce dominantní. Umožňuje totiž opravdu hluboký průnik. To však některým ženám není až tak příjemné.

 

Další polohy najdete na další straněPOKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ


1
2