2-letá holčička zbledla a začala zvracet krev. Chvíli na to zemřela. Rodiče tomu mohli zabránit …


Jenom pár dní po Vánocích si maličká Brianna Flower hrála se svým starším bráškou. Hned druhý den na to ji našli mrtvou? Co se ale vůbec stalo?

Nikdo z nás rodičů by nikdy neměl být svědkem smrti vlastního dítěte. Smrt dítěte je obrovskou ránu pro celou rodinu. Smutné na celém případě je, že se smrti holčičky se dalo zabránit. Stefanie a Brian Florerovi, mladý americký pár, nyní trpí. Jejich dcerka měla několik dní po Vánocích vysoké horečky. Rodiče mysleli, že je to chřipka a že jejich dítě bude brzy v pořádku.

 

 

Bohužel, stav děvčátka se začal zhoršovat ze minuty na minutu. Holčička začala zvracet krev. Rodiče okamžitě přivolali sanitku a po převzení do nemocnice lékaři okamžitě zahájili operaci. Ani po 2 hodinách se jim však nepodařilo rozsáhlé krvácení zastavit. Smrt způsobila nevinně vypadající malá baterie. Lékaři se domnívají, že potom, co ji holčička spolkla se pak se z ní uvolnila kyselina, která jí poškodila tepnu. „Všechno bylo skvělé a naše holčička najednou zemřela.“ říká zoufalý pradědeček.

 

Pokračování najdete na další straněPOKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ


1
2