15 situací, které ve vztahu nesmíte tolerovat. Pokud přítel udělal toto, už se nikdy nezmění!


Víme, že udržování zdravého vztahu až do konce života je úkolem hodným opravdového mistra. Ženy jsou ti, kteří tvoří teplo zdomova, a muži, kteří tvoří prostor, kde je třeba ohřívat krb. Jedná se o poměrně jednoduchý, ale složitý proces lidského soužití, a to ne vždy funguje.

Vztah

Paradoxně je zde několik nepsaných tabulek trestných činů a přestupků, které nelze tolerovat. Ale ne v tom smyslu, že ve svém srdci držíte hněv. Měli byste tyto věci nenechat bez povšimnutí a začít je řešit, někdy bohužel i velmi razantně.

A dost!

Pokud někdo obviňuje ostatní ze všech svých nedostatků a úzkostlivě se chrání, odstraňte z něj ruce. Tenhle chlapík není dost starý na to, aby se choval odpovědně, nemluvě o tom, že vede rodinu.

Pokud často komunikuje s jinými ženami, komunikuje s nimi prostřednictvím sociálních sítí a ospravedlňuje je tím, že jim nepíše nic víc, pak existuje velké riziko, že se někdo z nich stane jedním z nich. Pokud ho dokonce schovává, než ho pošle do pekla. Jako žena nemůže tě ocenit a navíc hazardovat se zradou, což je neodpustitelné.

Pokračování na další straněPOKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ


1
2
3
4