11 příčin, proč mají empatické ženy největší problém najít si partnera. Empatie je sestra skutečné lásky


Empatický člověk patří do skupiny nejneuvěřitelnějších lidí. Každý z nás by měl mít ve svém okolí alespoň jednu takovou osobu, aby mohl svůj život prožít naplno. Nicméně, pokud se takový člověk dostane do vztahu, pro některé lidi se tento vztah s empatie stává skutečnou výzvou. Proč?

Emaptie

Je to jednoduché. Empatičtí lidé jsou přímočarý a upřímní lidé. Nehrají se s lidmi na kočku a myš, nevodí své partnery za nos.

Pokud mluvíme o vztazích, prožívají jejich naplno. Zde je však 11 důvodů, proč je pro empatické ženy těžké najít si muže, který jim vyhovuje.

Vědí, co chtějí

Empatické ženy nehledají vztah na jednu noc. Vědí, co chtějí – stabilní a klidný vztah založený na lásce a důvěře. To je důvod, proč se zbavují všech lidí, kteří se k ním chovají nepříliš seriózní.

Cení si spolehlivosti

Muž – slaboch nemůže mít nic společného s empatické ženou. Takové ženy si na lidech cení spolehlivost více než kterékoli jiné vlastnosti, protože jsou stabilní a vyrovnané a někoho takového chtějí vidět i po svém boku.

Dejte si pozor: pokud zrušíte schůzku, přijdete pozdě nebo ignorujete jejich telefonát, jejich zájem o vás se stane minulostí.

Jsou smyslné

Empatie jsou lidé, kteří si s ostatními vytvářejí neuvěřitelně hluboké a smysluplné vazby. Nemají zájem o povrchní city, protože ani oni sami nemají důvod k tomu, aby se tak chovali.

Oceňují smyslnost, hloubku porozumění a silný charakter. Někdy se však jejich smyslnost stává překážkou ke štěstí s méně emocionálním člověkem.

Pokračování na další straněPOKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ


1
2
3
4