10 opravdu krutých trestů za nevěru, které se v dnešním světe stále dějí!


Cizoložství je už od dávna považováno za něco absolutně neomluvitelného. Dřív mohl být cizoložník za nevěru dokonce i odsouzen. Nevěra za zločin už není považována. Dnes se s nevěrou musí každý vyrovnat po svém.

Jsou ale země, kde iv dnes krutě trestají nevěrníky a nevěrnice. A věřte mi, že to není to vtip. Ukážeme vám výběr krutých trestů za manželskou nevěru, které byly zaznamenány v různých dobách a praktikují se do dnes. Je třeba poznamenat, že ve většině případů jde pouze o ženy.

Turecko

Pokud se prokázala nevěra, se ženou se zacházelo dost drsně: dali ji do pytle spolu s kočkou a bili řetězy, přičemž se snažili zasáhnout zvíře. Až do té doby, dokud žena nezemřela.

Korea

Nevěrnici přinutily pít ocet, dokud se nenafoukla jako buben. Pak ji bili holemi, dokud nezemřela.

Amerika

U některých kmenů, které žily kdysi v Americe, nevěrnici hodili k nohám vůdce, lámaly její kosti a řezaly její tělo na kousky. Pak ji celé společenství snědlo.

Pákistán

V této zemi podle práva šaría ženu, která podvedla svého manžela, odsoudili k trestu smrti oběšením.

Afrika

V Africe se nachází malé království Luang, kde kdysi bylo zvykem nevěrného shodit z útesu do moře. Dnes takto trestají ženy. Výsledek si umíte domyslet.

Pákistán

Nevěrnici dali do speciálního zařízení, upevnily ji a zavolali … slona. Je jasné, že po takovém setkání to žena nepřežila.

Severní Barma

V této zemi dávají ženám od dětství na krk speciální obruče až do dospělosti, kdy mají řádně vytažen krk. V případě nevěry jim tyto obruče odstraní a víte si představit co to udělá s deformovanými obratli – z žen se stanou invalidky, v horším případě umírají.

Afghánistán

Přechodná vláda v zemi ustanovila morální policii, která konala za vlády Talibanu. Za nevěru žena dostala 100 ran holí a byla uvězněna.

Nová Guinea

U Papuánci dosud existují kruté obyčeje týkající se nevěry. Zde popravují milence, ale ten před popravou musí sníst prst své milenky. Pokud tam jednou budete, podívejte se na ruce žen.

 

Pokračování článku na další straněPOKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ


1
2